Özel çözümler & profesyonel hizmetler
ihtiyaçlarınız için burdayız

İşletmelerin işlerini kolaylaştırmak, süreçlerini optimize etmek ve zamanlarını daha etkin kullanmalarına yardımcı olmak için buradayız.

Kuramsoft 2009 yılında entegre edilebilir, esnek ürün ve hizmetler geliştirme amacı ile kurulmuştur.

Otomatik, kağıtsız ve mobil olmak ile ilgileniyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz ortaklarımızın verimli bir şekilde çalışması için kritik nokta ve dar boğazları iyi analiz etmeyi ve çözümler üretmeyi hedefler, baş ağrılarını çözmekten heyecan duyuyor, dışarıdan bir bakış açısı ile ortaklarımıza değer katmak bizleri memnun ediyor.

Kuramsoft değer odaklı, kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimi sunar, müşterisinin güvenilir teknoloji partneri olmayı, uzun süreli, güven esaslı bir ortaklık kurmaya yatırım yapar.

Çözümlerimizde yaşam döngüsü boyunca kalite, güven ve uyumluluğunu önceliyor, riski azaltan ve maliyeti düşüren tekniklere yöneliyoruz.

Kuramsoft olarak insan ilişkileri önceliğimizdir, güven ortamı sağlamak, profesyonel hizmetleri sosyal bir dile indirgemek, saygı ve dürüstlük çerçevesinde yıllara uzanan ortaklıklar ile ilgileniyoruz.

Akış içerisinde geliştirme talepleri dışında olası sorunları hızlıca teşhis etmek ve hızlıca müdahil olmak ortaklarımıza verdiğimiz değerin bir göstergesidir, hızlıca açılan bir telefon uzaklığında olmak güven temelli kurduğumuz ilişkinin basit bir yansımasıdır.

Kuramsoft üç temel alanda faaliyet gösterir,


Ürünlerimiz

Sahip olduğumuz güçlü ürün ve hizmet alt yapısı ile ortaklarımızın ihtiyaçlarınız karşılamayı ve beklentilerin ötesine geçmeyi arzularız. Güvenli, ölçülebilir ve esnek bir mimari ile deneyimi zenginleştirmeyi, gelecekteki başarılarına katkı sağlamak amacı ile hedefli inovasyonlar yaparak sürekli güncel çözümler sunarız. Ürünlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Uygulama Geliştirme

Ürünlerimiz ile birlikte veya ayrık olarak ortaklarımızın benzersiz ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak amacı ile kapsamlı yazılım geliştirme projeleri yürüterek, doğru analiz ve yöntemler ile kalıcı çözümler geliştirmeyi hedefleriz. Bu kapsamda ortak katılım modeli ile projenin her aşamasında ortaklarımıza özel bir yaklaşım sergileriz.


Danışmanlık Çözümleri

Ortaklarımızın sadece bugün değil gelecekte de başarılı olması için deneyimlerimizi paylaşmak, vizyonlarına katkı yapmak, potansiyellerini aşmalarına yardımcı olmayı isteriz. Değişime hızlı tepki vermek ve elindekini daha verimli kullanmaları veya verimlerini arttıracak doğru tercihleri yapmalarını sağlamak için güvenilir bir kurum olmayı önceliyoruz.

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek, fiyat teklifi istemek için bu formu kullanabilir ya da bizimle iletişime geçmek, görüş ve önerilerinizi iletmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz.